ضمانت مرجوعی کالا آوانید

ضمانت برگشت 100% مبلغ پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید با شرایط زیر امکان پذیر خواهد بود:

 • مغایرت مشخصات محصول در سایت با مشخصات کالای دریافتی
 • درصورت ادعای آوانید مبنی بر اصل بودن کالا، اگر محصول اصل نباشد.
 • درصورتی که کالا و یا بسته بندی دارای ایراد ظاهری باشد. (حداکثر تا یکساعت پس از دریافت کالا میبایست به پشتیبانی از طریق راههای ارتباطی درج شده در سایت اطلاع داده شود.)
 • در صورت کمبود محتویات جعبه محصول نسبت به اعلام متعلقان آن محصول در مشخصات محصول
 • اجناس دارای گارانتی که آکبند بوده و یا دارای پلمپ شرکتی هستند قاعدتا آوانید دخل و تصرفی در آنها نداشته، می‌بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده، پاسخگو بوده و مجموعه آوانید نیز پیگیر و حامی شما در روند ارائه خدمات شرکت گارانتی‌کننده به شما خواهد بود.
 • چنانچه بعد از ثبت سفارش از خریدتان پشیمان شدیدبا شرایط زیر میتوانید سفارش خود را عودت دهید و ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد.
  1. قبل از ارسال کالا: می بایست قبل از آنکه کالا توسط واحد فروش و انبار آوانید برای شما ارسال شود به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 02122900000 اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود.
  2. بعد از ارسال کالا: چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، قبل از بازکردن جعبه کالا از خریدتان پشیمان شدید و خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی آوانید اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل بازگشت هستند که بسته‌بندی آنها باز نشده باشد و هیچگونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته‌بندی درج نکرده باشید.
  3. هزینه‌های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه‌ی عودت توسط خریدار به عهده‌ی خریدار خواهد بود.
  4. برخی کالاها همانند تلفن همراه که شرایط خاصی همانند ثبت به نام خریدار در شرکت‌های مادر و یا ثبت در سیستم‌ها و سایت‌های شرکت‌های تولیدکننده به نام خریدار دارند امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.
 • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد آوانید از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.