درباره آوانید

فروشگاه موبایل با لوگوی آوانید

فروشگاه آنلاین آوانید، توسط شرکت داده ورزی آراد همراه در پائیز سال 1402 جهت دسترسی آسان، تنوع بالا و گارانتی اصلی در زمینه تلفن همراه، لوازم جانبی و لوازم الکترونیکی جهت عرضه به مشتریان عزیز راه اندازی شده. شرکت داده ورزی آراد همراه زیر مجموعه شرکت کاریان همراه، نماینده رسمی سامسونگ در کشور ایران و از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های وارد کننده تلفن همراه در ایران می باشد. شرکت کاریان همراه جهت گسترش فعالیت خود و همچنین رعایت حقوق مصرف کنندگان محترم اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آوانید نموده است.

با توجه به فعالیت قانونی و رسمی فروشگاه اینترنتی آوانید، تمامی محصولات عرضه شده دارای گارانتی رسمی و کد فعالسازی برای تلفن های همراه بوده تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده کالاهای اصل و با ضمانت را خریداری نمایند. ما اصالت و قانونی بودن محصولات وب سایت آوانید را تضمین می کنیم.

فروشگاه آنلاین آوانید دارای تمامی مجوز های فروش آنلاین و کسب و کار مجازی بوده و از تمامی مبادی قانونی، این مجوز ها قابل پیگیری می باشد.

ما در فروشگاه آنلاین آوانید، همواره با بررسی روش های خرید و ارسال کالا، مشاوره خرید و دیگر موارد مهم خرید اینترنتی محصولات الکترونیکی و لوازم جانبی، با تلاش و کوشش فراوان سعی داریم تجربه خریدی متفاوت و جدیدی را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آوریم.